Moje osiągnięcia

Od lipca 2007 jestem redaktorem serwisu Nowe Technologie w portalu INTERIA.PL. Na co dzień dbam o aktualności m.in. w dziale Foto i zajmuję się testami sprzętu fotograficznego. Miałem też przyjemność przygotowywać relacje z targów Photokina w latach 2008 i 2010 oraz uczestniczyć w wielu konferencjach, na których prezentowane były najnowsze produkty w branży fotograficznej. 


Od grudnia 2009 jestem członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, Okręgu Krakowskiego.


Publikacje 


 Artykuł w magazynie Poznajmy Las: "Poradnik Fotografa Przyrody. Zdjęcia ptaków przy karmniku" (Nr 1 styczeń - luty 2011).Listopad 2010: Artykuł "Jak zrobić zdjęcie dzikiemu zwierzęciu" w magazynie Fotodoradca


Artykuły w magazynie Poznajmy Las: "Poradnik fotografa przyrody. Jak wybrać sprzęt" (Nr 3 maj-czerwiec 2010 ) oraz "Poradnik fotografa przyrody. Polowanie z aparatem" (Nr 4 lipiec-sierpień 2010). 


Cykl artykułów poradnikowych w portalu Światobrazu.pl: Fotografia przyrody – poradnik, część II: zdjęcia w zoo

Fotografia przyrody – poradnik, część III: Polowanie z aparatem

Fotografia przyrody – poradnik, część IV: Zdjęcia ptaków

Fotografia przyrody – poradnik, część V: Jak powstają zdjęcia

 Artykuł w serwisie fotografiamag.pl:   

Z aparatem na zwierza – jak fotografować dzikie zwierzęta

 Wystawy 

 
 
Jedno z moich zdjęć zostało zaprezentowane podczas wystawy "Barwy Świata Przyrody 2010" odbywającej się od 3 marca do 3 maja 2011 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.
 

Moje fotografie prezentowane były na wystawie "Barwy Świata Przyrody 2009" organizowanej corocznie przez przez Okręg Krakowski Związku Polskich Fotografów Przyrody. Wystawa czynna była od 4 marca do 30 kwietnia 2010 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. 

Konkursy 

Zdjęcie kwiczoła zdobyło wyróżnienie w konkursie Fotograf Roku 2011 w kategorii Ptaki. Organizatorem konkursu był Okręg Krakowski ZPFP 
 
Fotografia słoni, którą zrobiłem podczas wyprawy do Afryki w 2009 roku zdobyła wyróżnienie w konkursie na zdjęcie roku Okręgu Krakowskiego ZPFP.

Pozostałe osiągnięcia
 
W latach 2008 - 2009 miałem przyjemność uczestniczyć w cyklicznej audycji „Technicznie rzecz biorąc” w radiu RMF Classic. Audycja poświęcona była najnowszym osiągnięciom techniki, a ja wypowiadałem się w niej na temat nowinek ze świata fotografii.